سوالات متداول خدمات فارامنت

فاراپنل چیست ؟

فاراپنل پنلی پیشرفته برای مدیریت آسان پیج اینستاگرام است که با استفاده از ابزارهای کاربردی خود به شما امکان مدیریت هرچه بهتر پیج و جذب کاربران واقعی و متناسب با نیازتان را فراهم می کند، این روش مطمئن ترین راه برای جذب کاربر واقعی است و شما را در رسیدن به مشریان حقیقی و دائمی کمک می‌نماید.

فاراپنل چگونه تعداد فالوور های من را افزایش می دهد ؟

پنل به‌صورت هوشمند به صفحات کاربران تنظیم‌شده شما بر اساس تگ‌های موضوعی، موقعیت‌های جغرافیایی و کاربران هدف (رقبا و پیج های مشابه) رفته و برای آن‌ها کامنت گذاری و لایک می‌کند و همچنین کاربران جدیدی را فالوو می‌‌نماید با این کار کاربران جدید شروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالوورهای شما نیز افزایش خواهند یافت.

ماهیانه چند فالوور هدفمند جذب میشود ؟

با توجه به میزان بهینه بودن تنظیمات و هدف‌گذاری‌هایی که شما برای فاراپنل اعمال می‌کنید بین هزار تا ۱۰ هزار فالوور بر اساس میزان جذاب بودن محتوایتان برای کاربران، ماهانه جذب پیج شما می‌شوند.

امنیت پیج به خطر نمی افتد ؟

وب‌سایت فارامنت از پروتکل امنیتی استاندارد SSL برای رمزنگاری اطلاعات استفاده می‌کند که تمامی اطلاعات شما کد و رمزنگاری‌شده و ذخیره می‌شوند و هر زمان که بخواهید می‌توانید دسترسی پنل اینستاگرام را به پیج خود قطع کنید.

چه مکان های جغرافیایی را انتخاب کنیم ؟

درصورتی‌که شما کسب‌وکاری محلی هستید و هدفتان فروش،  مشخص است که افرادی که در شهر شما هستند امکان خرید از شمارا دارند. پس محل‌ها و موقعیت‌های شهر خود و شهرهای نزدیک را انتخاب کنید.(لوکیشن بر اساس منطقه کسب‌وکار) در غیر این صورت از هدفمندی‌های دیگر مانند هشتگ های موضوعی و کاربر هدف استفاده نمایید.

چه کاربر های هدفی را انتخاب کنیم ؟

درصورتی‌که فعالیت شما در حوزه‌ای تخصصی باشد، مطمئناً افرادی برای شما ارزشمند‌ند و می‌توانند مشتری شما باشند که به آن موضوع تخصصی علاقه داشته باشند. به همین دلیل سراغ پیج‌های مشابه همکار، رقیب و … بروید و آن‌ها را به‌عنوان فالوور هدف خود جذب کنید.

فالوورهای آن پیج‌ها نیز یقیناً بیشترین علاقه را به پیج شما که موضوع یکسانی دارد خواهند داشت و شانستان برای جذب آن‌ها بیشتر می‌شود. اما اگر موضوع پیجتان عمومی است و برایتان تفاوتی در جذب افراد وجود ندارد، سراغ پیج هایی بروید که پست‌هایی مشابه پست‌های شما می‌گذارند.

چه تگهایی را انتخاب کنیم ؟

در صورتی یک کسب‌وکار هستید، تگ‌هایی برای شما اولویت‌دارند که مشتریان شما از آن‌ها در پست‌هایشان استفاده می‌نمایند.

سعی کنید از میان تگ‌هایی که این ویژگی را دارند تگ‌هایی را انتخاب کنید که پست‌های بیشتری داشته باشد و زمان آپدیت شدن آن‌ها کمتر از دیگر تگ‌ها باشد. برای استفاده‌ی بهینه‌تر می‌توانید تگ‌های پربازدید و مؤثر را از طریق پنل آنالیز اینستاگرام پیدا کنید.

چه زمانی از سرعت زیاد استفاده کنیم ؟

افزایش سرعت به زیاد باید بعد از عبور از مرز ۳۰۰۰ فالوور واقعی و فعال انجام گیرد و بایستی طی چند هفته استفاده از سرعت‌های کم و سپس متوسط و در صورت خاموش نشدن گزینه‌های تنظیمات، به‌طور خودکار سرعت را با احتیاط به زیاد افزایش دهید.

آموزش های ویدیویی